22. Sierpień, 2018Parafia, Wydarzenia Możliwość komentowania Odpust Parafialny 22 sierpnia 2018 została wyłączona

22 sierpnia był dniem w którym obchodziliśmy odpust parafialny ku czci Matki Bożej Królowej Świata w naszej niegłowickiej parafii.

Sumę odpustową sprawował ks. Andrzej Turoń,  proboszcz z Trzcinicy w asyście ks. Józefa Treli, ks. Bogdana Kadłuczka MS i  ks. Leszka Saczka . W homilii ks. Andrzej wskazał, że Maryja każdego dnia jest naszą Matką i Królową, która potrzeby każdego z nas zanosi przed Boży tron. Na zakończenie Eucharystii podziękowanie do gości oraz parafian skierował proboszcz ks. Leszek Sazczek. Zakończeniem odpustu była procesja eucharystyczna wokół kościoła z błogosławieństwem Najświętszym Sakramentem. Gościnnie wystąpił Chór Laurentii z Warzyc.

 

 

Relacja wideo

Archiwum