2. Wrzesień, 2018Parafia, Wydarzenia Możliwość komentowania Parafialna Pielgrzymka do Dębowca 2 września 2018 została wyłączona

2-go września, grupa pielgrzymów z niegłowickiej parafii pod przewodnictwem proboszcza ks. Leszka Saczka wyruszyła pieszo z Parafialną Pielgrzymką do Bazyliki Mniejszej Najświętszej Maryi Panny z La Salette w Dębowcu.

W trakcie pielgrzymowania nie zabrakło śpiewów, radości, różańca i modlitwy. U bram przywitał pielgrzymów  ks. Paweł Raczyński MS  – kustosz Bazyliki. W Dębowcu uczestniczyliśmy w Mszy św. o godz. 15.00 oraz w Drodze Krzyżowej na Kalwarii. Po tak pięknej celebracji, trochę zmęczeni, ale pokrzepieni na duchu wróciliśmy do naszych domów.

Dziękujemy parafianom oraz gościom, którzy uczestniczyli w tegorocznej parafialnej Pielgrzymce do Dębowca. Serdeczne Bóg zapłać  Strażakom z OSP Jasło – Niegłowice za dopilnowanie porządku w trakcie pielgrzymowania. I jak Bóg da to do zobaczenia za rok!

 


 

Zdjęcia z drona wykonał Luksmedia Łukasz Sypień – Film & Fotografia

 

 

/kp/

Archiwum