3. Wrzesień, 2012Wydarzenia Brak komentarzy

2 września 2012 roku parafianie wraz z ks. Tadeuszem Mieleszko i oo. Franciszkiem Stopkowiczem uczestniczyli w pieszej pielgrzymce do  Sanktuarium Matki Bożej Saletyńskiej w Dębowcu  zwane polskim La Salette.

Uzyskało ono tytuł Bazyliki Mniejszej  w miesiącu maju 2012 roku. W pielgrzymce brała udział spora grupa i mimo pochmurnej pogody serca pielgrzymów napełniły się podczas tej pielgrzymki otuchą bo przecież podążaliśmy do Maryi, by prosić Ją o pomoc i opiekę dla nas i naszych rodzin. Po przybyciu przywitali nas ojcowie Saletyni, a następnie odbyła się Msza święta, po której tradycyjnie  została poprowadzona droga krzyżowa na Kalwarii. W mniejszej grupie, ale także z dobrym humorem powróciliśmy do swoich domów.  Bóg zapłać wszystkim za wspólne maszerowanie i zapraszamy w przyszłym roku.


Zobacz relację video

 

(kp)

Komentarze