13. marca, 2013Wydarzenia Możliwość komentowania Rekolekcje Wielkopostne została wyłączona

W dniach od 10 – 13 marca 2013r. w naszej parafii odbyły się Rekolekcje Wielkopostne, które poprowadził ks. Wiesław Burski z Kobylanki.

Spotkania rekolekcyjne były przepełnione modlitwą, refleksją, oraz skupieniem. Podczas tych kilku dni odnawialiśmy i umacnialiśmy naszą wiarę, aby przygotować się duchowo na Święta Zmartwychwstania Pańskiego. Ks. Wiesław ożywił naszą wspólnotę swoimi naukami, w których uświadamiał nam czym jest miłość, prawda, grzech, przebaczenie i pojednanie na drodze do Boga i do ludzi. Podczas rekolekcji parafianie mieli możliwość skorzystania z sakramentu namaszczenia chorych, oraz przystąpienia do sakramentu pokuty i pojednania. Dziękujemy Panu Bogu za ten czas ćwiczeń duchowych, za klimat do pogłębionej refleksji na temat swojej wiary.

Serdecznie dziękujemy ks. Wiesławowi za trud ewangelizacji, życząc aby Bóg obdarzał Cię łaskami, oraz zdrowiem którego potrzebujesz, byś jeszcze pełniej mógł realizować Swoje kapłańskie powołanie. Szczęść Boże!

Relacja video