2. czerwca, 2019Parafia, Wydarzenia Możliwość komentowania Rocznica I Komunii Świętej 2 czerwca 2019 została wyłączona

Ważne w naszym życiu wydarzenia, zwykliśmy upamiętniać poprzez obchodzenie ich rocznic, ale też do zrobienia pewnego rachunku sumienia z minionego kolejnego już roku.

2 czerwca w naszej parafii dzieci klasy czwartej szkoły podstawowej w czasie Mszy świętej o godzinie 10.30 obchodziły rocznicę przystąpienia do pierwszej Komunii świętej. Mszę św. odprawił proboszcz ks. Leszek Saczek. Dzieci przygotowały bogatą oprawę liturgiczną, uczestnicząc w liturgii słowa i procesji z darami.

Dzisiejsza Eucharystia była okazją do przeprosin i podziękowań Panu Jezusowi za ten rok przyjaźni z Nim.

Wszystkim dzieciom obchodzącym rocznicę przyjęcia Pierwszej Komunii Św. życzymy wytrwałości w podążaniu drogą za Panem Jezusem!