Niedziela 29 Zwykła
20.10.2019

2. Dzisiaj badanie praktyk religijnych dominicantes i communicantes.
  3. Codziennie odmawiamy różaniec po mszy św. o g:17.00 , a w niedzielę o g:15.00
  4. We wtorek wspomnienie Św. Jana Pawła II
  5. W czwartek Wspólnota dla Intronizacji NSPJ zaprasza na adorację od g: 16.00
  6. W przyszłą niedzielę składka gospodarcza. Ofiary z miesiąca września wyniosły 1560zł. Bóg zapłać!
  7. Zbliża się Uroczystość Wszystkich Świętych  – pamiętajmy o posprzątaniu grobów naszych bliskich zmarłych na cmentarzach. Kartki wspominkowe  wyłożone są na stoliku i parapetach okien.
  8. Muzeum Regionalne w Jaśle zaprasza na wystawę pt ” Błogosławiony Władysław Findysz- kapłan i męczennik (1907-1964)”   Ekspozycja wystawy od 17X  do 13XII przy kościele  farnym w Jaśle.
  9. Instytut Teologiczno – Pastoralny im. Św. Józefa Sebastiana Pelczara w Rzeszowie  przyjmuje zapisy osób chętnych  na Kurs dla fotografów i kamerzystów liturgicznych, który odbędzie się w dn: 22-25 X br.
  10. Dziękuję za sprzątanie kościoła i ubiór w mijającym tygodniu.  Bóg zapłać ! Na ten  tydzień  powierzamy sprzątanie mieszkańcom Niegłowic nr  260,187 i 96

ks. Leszek Saczek