NIEDZIELA 26 ZWYKŁA

27.09.2020

1. Dzisiaj składka gospodarcza, a przy kościele  zbiórka do puszek Caritas  na uchodźców z wyspy Lesbos , którzy ucierpieli w pożarze..
  2. We wtorek  Nowenna do MB Królowej Świata.
  3. W tym tygodniu wypada I czwartek , I piątek i I sobota miesiąca października.
  4. W I czwartek Wspólnota  Intronizacji NSPJ  zaprasza  na  adorację  od g: 17.00
  5. W czwartek rozpoczną się nabożeństwa różańcowe  – codziennie  o g: 18.00, a w niedziele o g: 15.00
  6. W czwartek na mszy św. poświęcenie i wręczenie różańców dzieciom z kl 3 przygotowującym się do I Komunii św.  –  po nabożeństwie 1 spotkanie z rodzicami.
  7. W I piątek odwiedzę chorych z komunia św. od g: 8.00 Spowiedź od g: 17.00. Po mszy św. i różańcu spotkanie Kandydatów do bierzmowania z kl 8.
  8. W I sobotę różaniec Fatimski po mszy św.
  9. W przyszłą niedzielę zmiana tajemnic różańcowych na mszy św. o g: 8.00 i składka na cele diecezjalne.
  10. Dziękuję za sprzątanie kościoła w mijającym tygodniu.  Bóg zapłać!
  11. Na ten tydzień powierzamy sprzątanie mieszkańcom Jasła ul. Krzywa  1,  ul. Wiejska 1 i ul. Ks. A Solarskiego 30

ks. Leszek Saczek