4 NIEDZIELA WIELKANOCNA
      22.04.2018

1. Dzisiaj rozpoczyna się Tydzień Modlitw o Powołania Kapłańskie i Zakonne.
  2. Jutro uroczystość Św. Wojciecha – Patrona Polski.
  3. We wtorek w parafii Jasło – Żółków  nasza młodzież z kl III gimnazjum przyjmie Sakrament Bierzmowania z rąk Ks. Bp Ordynariusza Jana Wątroby , na mszy św. o g: 18.00. Bardzo proszę, aby kandydaci wraz ze świadkami i rodzicami przybyli do kościoła w Żółkowie o g: 17.30
  4. W środę święto Św. Marka Ewangelisty.
  5. W czwartek Wspólnota Intronizacji NSPJ zaprasza na adorację od  g: 17.00
  6. W przyszłą niedzielę składka na potrzeby parafialne. Składka z miesiąca marca wyniosła 1403 zł. Bóg zapłać !
  7. Nasz rodak O Franciszek Stopkowicz  ( OFM–Conv) – misjonarz z Uzbekistanu będzie obchodził  3 czerwca jubileusz  50- lecia kapłaństwa.  Polecamy Jego Osobę  modlitwie i pamięci.
  8. Centrum Medyczne Medyk organizuje w sobotę 5 maja w Centrum Wystawienniczo –Kongresowym G2A Arena w Jasionce I Kongres „ Niewydolne serce” , dotyczący chorób serca i profilaktyki w tym zakresie. Kongres organizowany jest dla mieszkańców naszej diecezji.Na zakończenie kongresu koncert Eleni.
  9. Dziękuję za sprzątanie kościoła w tym tygodniu i ofiarę 80 zł. Na ten  tydzień  proszę Panie :
  • Urszulę Zabłocką
  • Iwonę Błażej