OGŁOSZENIA PARAFIALNE 28. 04. 2024
5 Niedziela Wielkanocna

1. Dzisiaj przypada 18 Ogólnopolska Niedziela Modlitw za kierowców i innych użytkowników dróg.

2. Jutro Święto Św. Katarzyny ze Sieny – Patronki Europy. Dzień męczeństwa duchowieństwa polskiego w czasie II wojny światowej.

3. We wtorek Nowenna do MB Niegłowickiej.

4. W środę 1V rozpoczynamy nabożeństwa majowe – w tygodniu nabożeństwa po mszy św. o g: 18.00 , a w niedzielę o g: 15.00 i msza św. Dzień modlitw za ludzi pracy. Zadbajmy o kapliczki i gromadźmy się przy nich na majówkach.

5. W tym tygodniu wypada I Czwartek , I Piątek i I Sobota miesiąca maja.

6. W I czwartek Dzień Flagi Rzeczpospolitej Polski – wywieśmy flagi biało – czerwone na naszych domach.

7. W I czwartek Wspólnota Intronizacyjna NSPJ zaprasza na adoracje od g: 17.00

8. W I piątek 3 V Uroczystość NMP Królowej Polski i Święto Narodowe – Uchwalenie Konstytucji Rzeczypospolitej – msze św. o g:8.00 i 18.00. Nie obowiązuje piątkowa wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych. Odwiedzę chorych w domach z komunia św. od g: 9.00. Spowiedź od g: 17.00

9. W I sobotę różaniec Fatimski o g: 17.30 i msza św.

10. W I sobotę wspomnienie Św. Floriana – Patrona Strażaków – zapraszam OSP Jasło – Niegłowice na mszę św. na g: 18.00

11. W przyszłą niedzielę zmiana tajemnic różańcowych na mszy św. o g: 8.00 i składka na WSD Rzeszów.

12. 19.maja odbędzie się 5 Ogólnopolska Pielgrzymka Kobiet na Jasnej Górze.

13. Dziękuję za wpłaty na media. Wpłaciło 333 rodziny. Bóg zapłać! Proszę Rodziny, które nie wpłaciły jeszcze – o wpłaty – 100 zł.

14. Dziękuję za sprzątanie kościoła w mijającym tygodniu i ofiarę 120zł. Bóg zapłać! Na ten tydzień sprzątanie powierzamy mieszkańcom ul . Gajowa 21, Brzyście 89 i ul. Wiejska 5 i 4 F

Prasa katolicka: Niedziela, Gość Niedzielny i Dobre Nowiny na stoliku

ks. Leszek Saczek