21.10.2018

2. Codziennie odmawiamy różaniec po mszy św. o g: 17.00. W niedzielę różaniec o g: 15.00
  3. W poniedziałek wsp Św. Jana Pawła II
  4. We wtorek Nowenna do MB Królowej Świata.
  5. W czwartek Wspólnota Intronizacji NSPJ zaprasza na adorację od   g: 16.00
  6. W przyszłą niedzielę  podsumujemy peregrynację obrazu  Jezusa Chrystusa Króla i Pana po naszej parafii. Na mszach św. kazania intronizacyjne  będzie głosić                  O. Andrzej Zając CSsR.  Zechciejmy uczestniczyć  wspólnie, rodzinnie  w tych mszach.
  7. W przyszłą niedzielę składka na potrzeby parafii. Składka z miesiąca września wyniosła 1631zł.  Bóg zapłać!
  8. W przyszłą niedzielę zmiana czasu, cofniemy zegary z godz: 3 na 2
  9. Zbliża się Uroczystość Wszystkich Świętych – pamiętajmy o posprzątaniu grobów naszych bliskich zmarłych na cmentarzach.   Kartki na wypominki można pobrać ze stolika i parapetu okien.
  10. Dziękuję za sprzątanie i ubiór kościoła. Bóg zapłać!
    Na ten  tydzień  powierzamy sprzątanie  mieszkańcom z ul. Krzywej nr: 4a,2,5b,3

Ogłoszenie:

1. W naszej parafii prowadzona będzie zbiórka elektrośmieci   przez Stowarzyszenie Dobrych Incjatyw  ”Pro Missio”    oraz  firmę Green Office Ecologic. Zbiórka odbędzie się w dniu 24 X /środa/     do g: 15.00.   Elektrośmieci składamy przy kościele od strony Krzyża misyjnego.

ks. Leszek Saczek