Ogłoszenia

       III NIEDZIELA ADWENTU 17.12.2017

 

 

 1. Dzisiaj rozpoczyna się druga część Adwentu skierowana ku Świętom Tajemnicy Wcielenia.
 2. Codziennie roraty o godz: 17.00. Przed roratami śpiewamy Godzinki do Matki Bożej i uczestniczymy w  Nowennie  do Dzieciątka Jezus.
 3. We wtorek   Nowenna do MB Królowej Świata.
 4. W czwartek Wspólnota Intronizacji NSPJ zaprasza na adoracje od g: 16.00
 5. W czwartek spowiedź przedświąteczna od g: 17.30 do 18.30
 6. Na czwartek proszę o przywiezienie i ustawienie  choinek  naszych Strażaków  – a w piątek od g: 17.30  proszę o pomoc młodzież do ubierania choinek i przygotowanie szopki.
 7. W piątek od g: 8.00 odwiedzę chorych – tych co odwiedzam z okazji I piątku oraz  tych , którzy pragną przyjąć komunię św. z okazji świąt  – proszę zgłosić w zakrystii chorych.
 8. W przyszłą niedziele 24 XII   wypada  IV Niedziela Adwentu  i  zarazem Wigilia Bożego Narodzenia . Zwyczajowo powstrzymujemy się od pokarmów mięsnych. Mszy św. o g: 15.00 nie będzie. Wieczorem zasiądziemy do Wigilii w gronie rodziny, dzieląc się  opłatkiem , przeczytamy ewangelie o narodzeniu Jezusa i złożymy sobie życzenia a o północy przyjdziemy na Pasterkę.
 9. Dziękuję Parafianom , którzy napełnili  Torby  Miłosierdzia  różnymi produktami spożywczymi i chemią –  oraz  Caritas Parafialnemu za dowiezienie do osób potrzebujących tych darów. Niech Bóg wynagrodzi wasze zaangażowanie . Bóg zapłać!
 10. Dziękuję za sprzątanie kościoła w tym tygodniu. Na ten  tydzień  proszę Panie :
 • Janinę Kowalewską
 • Grażynę Ochała
 • Magdalenę Wanat
 • Krystynę Sanocką

 

 

ks. Leszek Saczek