3 NIEDZIELA ADWENTU
      16.12.2018

1. Dzisiaj rozpoczniemy Nowennę do Dzieciątka Jezus przed Uroczystością Bożego Narodzenia.
  2. Jutro rozpoczyna się druga część Adwentu bezpośrednio przygotowująca do świąt Wcielenia Syna Bożego.
  3. Roraty – w poniedziałek i wtorek o g: 17.00 , a od środy o g: 18.00 – a przed nimi śpiewamy Godzinki do Matki Bożej.
  4. W poniedziałek spotkanie Zespołu Caritas Parafialnego po roratach.
  5. We wtorek Nowenna do MB Królowej Świata.
  6. W czwartek Wspólnota Intronizacji NSPJ zaprasza na adoracje od g: 17.00
  7. Na  czwartek proszę o przywiezienie  i  ustawienie choinek naszych Strażaków  – a na piątek  na  g: 19.00  proszę młodzież  kandydatów do bierzmowania  do ubierania choinek i przygotowania szopki.
  8. W piątek od g: 9.00 odwiedzę  chorych  z  komuną  św. – tych , którzy korzystają  z okazji świąt – proszę zgłosić chorych w zakrystii.
  9. W sobotę spowiedź w naszej parafii   od g: 15.00 – 16.00
  10. Dziękuję Parafianom , którzy napełnili tytki charytatywne produktami spożywczymi i chemicznymi.  Bóg zapłać za otwarte serca i pomoc ludziom potrzebującym!
  11. Dziękuję za sprzątanie, ubiór w tym tygodniu i ofiarę 80 zł. Bóg zapłać!
    Na ten  tydzień  powierzamy sprzątanie  mieszkańcom  z ul. Niegłowickiej  nr : 19 i 25 i ul: Naftowej nr : 2 i 4

ks. Leszek Saczek