I NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU
      18.02.2018

1. Dzisiaj po południu Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym o g: 15.00
  2. We wtorek Nowenna do MB  Królowej Świata.
  3. W czwartek Święto Katedry Św. Piotra Apostoła.
  4. W czwartek Wspólnota Intronizacji NSPJ zaprasza na adorację od g: 16.00
  5. W piątek Droga Krzyżowa o g: 17.00 i msza św
  6. Ojciec Święty  Franciszek zwrócił się z apelem , by piątek 23 II  był dniem modlitwy i postu w intencji pokoju w Demokratycznej Republice Konga i Południowym Sudanie  – włączmy się w to ważne i szlachetne przedsięwzięcie .
  7. W przyszłą niedzielę Gorzkie Żale o g:15.00 i msza św
  8. W przyszłą niedzielę składka na potrzeby parafii . Składka ze stycznia wyniosła 1565zł. Bóg zapłać!
  9. W przyszłą niedzielę 25 II  będziemy przeżywać Dzień modlitwy, postu i solidarności z misjonarzami – przy kościele zbiórka do puszek na rzecz dzieła misjonarzom Ad Gentes.
  10. Za tydzień w niedzielę 25 II w WSD Rzeszów odbędzie się wielkopostny dzień skupienia  dla Stowarzyszenia Przyjaciół WSD od g: 10.00
  11. WSD Rzeszów zaprasza uczniów szkól średnich i studentów na dzień skupienia  w niedzielę 4 marca  w g: 10.00-15.00
  12. Dziękuję za sprzątanie kościoła w tym tygodniu i ofiarę 75 zł. Na ten  tydzień  proszę Panie :
  • Grażynę  Misior
  • Patrycję  Żychowską