Niedziela 20 Zwykła
18.08.2019

1. We wtorek Nowenna do MB Królowej Świata.
  2. W czwartek doroczna uroczystość  odpustowa w naszej parafii – Matki Bożej Królowej Świata. Msze św. o g: 8.00  i suma odpustowa o godz: 17.00  z procesją eucharystyczna wokół kościoła.  Na sumę zapraszamy dzieci do sypania kwiatów, prosimy o podjęcie feretronów, chorągwi, baldachimu i wieńców dożynkowych. Serdecznie zapraszamy Wszystkich Parafian i Gości na wspólne świętowanie ku czci Matki Bożej – naszej Matki i Królowej.
  3. W czwartek Wspólnota Intronizacji NSPJ zaprasza na adoracje  od g: 16.00
  4. W piątek  wspomnienie  bł  Ks. Władysława Findysza – w  Nowym Żmigrodzie  uroczystości odpustowe.
  5. W sobotę święto Św. Bartłomieja Apostoła.
  6. W przyszłą niedzielę składka gospodarcza . Składka z miesiąca lipca  wyniosła 1652zł.  Bóg zapłać!
  7. W przyszła niedzielę w Katedrze Rzeszowskiej odbędą się  Dożynki  Diecezjalne  od g: 11.00
  8. Diecezjalne Centrum Katechumenatu Dorosłych informuje , że we wrześniu rozpocznie się kolejny cykl przygotowania dorosłych osób nieochrzczonych do przyjęcia sakramentów chrztu, bierzmowania i Eucharystii.
  9. Dziękuję za sprzątanie kościoła w mijającym tygodniu.  Bóg zapłać ! Na ten  tydzień  powierzamy sprzątanie  mieszkańcom Niegłowic z nr 9, 7 i 241

ks. Leszek Saczek