V NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU 29.03.2020

Codziennie o g: 20.30 modlimy się na różańcu w intencji osób chorych, oraz tych,  którzy się nimi opiekują, jak również służb medycznych i sanitarnych, a także o zdrowie naszych  rodzin, o pokój serc, łaski nawrócenia i o zatrzymanie epidemii koronawirusa.

Zapraszam  wszystkich Parafian o  duchową łączność  poprzez łącze internetowe.

W  kościele na mszy św. może być  5  osób  Łączmy się  poprzez transmisję internetową

Ks. Bp  Ordynariusz udzielił dyspensy od obowiązku uczestniczenia we Mszy św. w niedziele i  inne święta nakazane wszystkim diecezjanom aż do odwołania.

SPOWIEDŹ  CODZIENNIE  W KOŚCIELE

g:   8.00 –   8.30

g: 18.30 – 19.00

Udzielam komunii św. zaraz po spowiedzi  – 5 osób

1. Po południu o g: 15.00  Gorzkie Żale  z kazaniem pasyjnym i msza św.
  2. We wtorek Nowenna do MB Królowej Świata
  3. W tym tygodniu wypada I czwartek , I piątek i I sobota miesiąca kwietnia
  4. W I czwartek Wspólnota Intronizacji NSPJ zaprasza na adoracje od g: 17.00
  5. W czwartek 2.04  –  15 rocznica śmierci Św. Jana Pawła II  – pamiętajmy  o modlitwach  dziękczynno – błagalnych  przez  wstawiennictwo  Naszego Świętego Patrona
  6. W I piątek NIE  ODWIEDZĘ CHORYCH W DOMACH  z komunią św. Kapłan może udać się do chorego tylko na wezwanie.
  7. W I piątek Droga Krzyżowa o g: 18.00 i msza św.
  8. W I sobotę różaniec fatimski  odmówimy  o g: 20.30  przy wystawionym Najświętszym Sakramencie – może być w kościele 5 osób.
  9. W przyszłą niedziele Niedziela Palmowa i rozpoczęcie Wielkiego Tygodnia – poświęcenia palm nie będzie.
  10. W przyszłą niedzielę  jest zmiana tajemnic różańcowych  ON –LINE  na mszy św. o g: 8.00 – bardzo proszę , aby Siostry i Bracia różańcowi  pozostawili  tajemnice  te z marca,  a ja po mszy podam intencję , odmówię  dziesiątek różańca  i pobłogosławię Was.
  11. Dziękuję za sprzątanie kościoła  w mijającym tygodniu i ofiarę 100zł. Bóg zapłać!
  12. Na ten tydzień powierzamy sprzątanie mieszkańcom Niegłowic z ul. Gajowa nr 16a, 16, 8 i 12

ks. Leszek Saczek