Ogłoszenia

        20 NIEDZIELA ZWYKŁA    
19.08.2018
 1. W poniedziałek i wtorek Nowenna do MB Królowej Świata przed odpustem .
 2. W środę doroczna uroczystość odpustowa w naszej parafii – Matki Bożej Królowej Świata. Msze św. będą o g: 8.00  i suma odpustowa o g: 17.00 z procesją eucharystyczną wokół  kościoła. Na sumę zapraszamy dzieci do sypania kwiatów, prosimy o podjęcie  feretronów, chorągwi, baldachimu i wieńców dożynkowych. Na  sumie  zaśpiewa  Chór  Laurentii z Warzyc  i  Scholka  naszej parafii. Serdecznie zapraszamy Wszystkich Parafian  oraz Gości  na wspólne świętowanie  ku czci Matki Bożej  naszej Matki i Królowej.
 3. W czwartek Wspólnota Intronizacji NSPJ zaprasza na adorację od  g: 17.00
 4. W czwartek w Nowym Żmigrodzie odpust z okazji wsp. Bł. Władysława Findysza – sumie odpustowej będzie przewodniczył Ks. Bp Edward Biołogłowski o g: 11.00
 5. W piątek święto Św. Bartłomieja Apostoła.
 6. W przyszłą niedzielę  Uroczystość NMP Częstochowskiej  i dziękczynienie diecezjalne za tegoroczne zbiory przy Katedrze Rzeszowskiej o g: 11.00
 7. W przyszłą niedzielę składka gospodarcza . Składka z miesiąca lipca wyniosła 1506 zł. Bóg zapłać!
 8. W dniach 1-2 09 odbędzie się pielgrzymka rolników na Jasną Górę z Ogólnopolskim Świętem Dziękczynienia Bogu za plony.
 9. Uniwersytet Trzeciego Wieku Diecezji Rzeszowskiej oraz Studium Biblijne  ogłasza nabór na rok akademicki 2018/2019.  Szczegóły dostępne na stronie Internetowej Instytutu Teologiczno – Pastoralnego  w Rzeszowie.
 10. Dziękuję za sprzątanie i ofiarę 80 zł. Bóg zapłać. Na ten  tydzień  proszę Panie :
 • Elżbietę  Kołeczek
 • Alicję Sanocką
 • Katarzynę Dernoga
 • Martę Spólnik
   

ks. Leszek Saczek