NIEDZIELA XXVI ZWYKŁA 25.09.2022

1. Dzisiaj  składka gospodarcza ,  a przy kościele zbiórka ofiar do puszek na Katolickie Radio VIA.
  2. We wtorek Nowenna do Matki Bożej Królowej Świata.
  3. W czwartek święto Świętych Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała.
  4. W czwartek Wspólnota Intronizacji NSPJ zaprasza na adoracje od g: 17.00
  5. W I sobotę rozpoczęcie nabożeństw różańcowych o g: 17.30 różaniec Fatimski i msza św. W niedziele różaniec o g: 15.00 i msza św. , a w tygodniu o g: 18.00 msza św. a po niej różaniec.
  6. W przyszłą niedzielę zmiana tajemnic różańcowych na mszy św. o g: 8.00 i składka na cele diecezjalne.
  7. 8.10 odbędzie się VII Ogólnopolska Pielgrzymka Apostolatu Margaretka do Sanktuarium Św. JP II oraz Bożego Miłosierdzia w Krakowie-Łagiewnikach.
  8. 9. 10 o godz: 14.30 odbędzie się dziękczynna PROCESJA RÓŻAŃCOWA w Jaśle.
  9. Dziękuję za sprzątanie i ubiór kościoła w mijającym tygodniu. Bóg zapłać !  Na ten tydzień sprzątanie powierzamy mieszkańcom z ul. Niegłowicka 24, 11, 13 i 28

Prasa katolicka Niedziela i Gość Niedzielny  i Dobre Nowiny na stoliku