OGŁOSZENIA PARAFIALNE 21. 07. 2024
Niedziela 16 Zwykła

1. Dzisiaj rozpoczną się XXV Ogólnopolski Tydzień Św. Krzysztofa pod hasłem „ Razem niesiemy Chrystusa na krańce świata”.

2. Jutro święto Św. Marii Magdaleny.

3. We wtorek święto Św. Brygidy – Patronki Europy.

4. We wtorek Nowenna do MB Niegłowickiej.

5. W środę wspomnienie. Św. Kingi – Święto patronalne policji i samorządowców.

6. W czwartek święto Św. Jakuba Apostoła i wspomnienie. Św. Krzysztofa.

7. W czwartek Wspólnota Intronizacyjna NSPJ zaprasza na adoracje od g: 17.00

8. W piątek wspomnienie. Św. Joachima i Anny – Rodziców Najświętszej Maryi Panny.

9. W przyszłą niedziele składa gospodarcza. Składka z miesiąca czerwca wyniosła 1930 zł. Bóg zapłać!

10. W przyszłą niedziele po każdej mszy św. błogosławieństwo kierowców i poświęcenie pojazdów. Przy kościele zbiórka ofiar do puszek dla polskich misjonarzy w ramach akcji MIVA POLSKA – 1 grosz za 1 kilometr bezpiecznej jazdy.

11. W przyszła niedziele różaniec przed sumą odmówi Róża MB Królowej Świata.

12. Trwają zapisy na 47 Rzeszowską Piesza Pielgrzymkę – afisz.

13. Dziękuję za sprzątanie i ubiór kościoła w mijającym tygodniu. Bóg zapłać! Na ten tydzień sprzątanie powierzamy mieszkańcom ul. Niegłowicka 25, 40, 42 i 44

Prasa katolicka: Niedziela i Gość Niedzielny na stoliku.

Ogłoszenia:
1. 28.07 /niedziela/ w Sanktuarium w Dębowcu odbędzie się 2 spotkanie zawiązujące grupę Wojowników Maryi o g: 18.00 – afisz
2. EKOMAX informuje ,że 23.07 /wtorek/ w g: 10.00 do 17.00 w Domu Ludowym w Niegłowicach będzie rozdawać worki na odpady komunalne.

ks. Leszek Saczek