IV Niedziela Zwykła  29.01.2023

1. Dzisiaj obchodzimy 70 Światowy Dzień Trędowatych – pamiętajmy o ludziach chorych na trąd i o misjonarzach, którzy niosą pomoc tym ludziom.
  2. We wtorek Nowenna do MB Niegłowickiej.
  3. W tym tygodniu wypada I czwartek , I piątek i I sobota miesiąca lutego.
  4. W I czwartek Święto Ofiarowania Pańskiego – msze św. o g: 8.00 i 18.00 – z poświęceniem świec (gromnic). Jest to dzień życia konsekrowanego – składka na zakony kontemplacyjne w diecezji. Na mszę św. o g: 18.00 zapraszam dzieci z kl 3 i ich rodziców ze świecami.
  5. W czwartek Wspólnota Intronizacji NSPJ zaprasza na adoracje od g: 17.00
  6. W I piątek odwiedzę chorych z komunia św. w domach od g: 8.00. Spowiedź od g: 17.00 Po mszy św. spotkanie Kandydatów do bierzmowania z kl 8. Bardzo proszę Druhów Strażaków o wyniesienie choinek z kościoła o g: 20.00
  7. W I sobotę  różaniec Fatimski o g: 17.30 i msza św.
  8. W przyszłą niedziele zmiana tajemnic różańcowych na mszy św. o g: 8.00 i składka na cele diecezjalne.
  9. Dziękuję za wpłaty na media – wpłaciło 257 rodziny. Bóg zapłać ! Proszę o wpłaty na ogrzewanie i energie kościoła – 50 zł – składając wpłaty w kopertach podajemy adres w środku koperty – wpłaty można także wpłacać na konto parafialne z zaznaczeniem „media” lub „gaz i prąd”.
  10. Dziękuję za sprzątanie kościoła w mijającym tygodniu i ofiarę 100 zł. Bóg zapłać! Na ten tydzień sprzątanie powierzamy mieszkańcom Niegłowic nr. 216  ,253 , 246 i 180