NIEDZIELA X ZWYKŁA

6.06.2021

W kościele podczas mszy św. może uczestniczyć 200 osób – używajmy maseczki.

Ksiądz Biskup Ordynariusz Jan Wątroba udzielił
wszystkim wiernym dyspensy od obowiązku uczestniczenia
we Mszy świętej w niedziele i święta nakazane .
Uczestniczmy we Mszy św. poprzez transmisję internetową.

1. Dzisiaj zbiórka do puszek na remont Domu Diecezjalnego KSM w Rzeszowie.
  2. Nabożeństwo ku czci NSPJ – codziennie o g: 18.00 msza św. z nabożeństwem ,  a w niedziele o g; 15.00 nabożeństwo i msza św.
  3. We wtorek Nowenna do MB Królowej Świata.
  4. W środę msza św. wotywna ku czci Św. Józefa.
  5. W czwartek  Wspólnota Intronizacji NSPJ zaprasza na  adorację od g: 17.00
  6. W czwartek zapraszam na próbę dzieci z kl 4 przed  1 rocznicą  Komunii św. po mszy św.
  7. W przyszłą niedzielę na mszy św. o g: 10.30 przeżywać będziemy 1 rocznicę Komunii św. dzieci z kl 4
  8. W przyszłą niedziele 3 msza św. o g: 12.00 =  o g: 15.00 mszy św. nie będzie.
  9. Caritas Diecezji Rzeszowskiej prosi o zakup cegiełki w kwocie 5 zł na zorganizowanie kilku turnusów wakacyjnych dla dzieci – ofiarę proszę składać do skarbonki – pobierając „cegiełkę”.
  10. Zwracam się z prośbą o pomoc do parafian i ludzi dobrej woli , a także właścicieli firm i zakładów o  wsparcie  finansowe na zakup  nowych organów – proszę o wpłaty  na konto parafialne z dopiskiem „organy”.
  11. Dziękuję za sprzątanie i ubiór kościoła  w mijającym tygodniu.  Bóg zapłać!
  12. Na ten tydzień powierzamy sprzątanie mieszkańcom Niegłowic z   nr.163, 222 i 185
  • Prasa katolicka na stoliku dla prenumeratorów,
  • Ofiarę – tacę  składamy  do koszyków  –  wystawionych  pod chórem, oraz przy bocznym  wejściu. Bóg zapłać!

ks. Leszek Saczek