OGŁOSZENIA PARAFIALNE 17. 03. 2024
V NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

1. Wczoraj rozpoczęła się w całej Polsce Nowenna w intencji Ojczyzny, zgody narodowej i poszanowania życia ludzkiego.

2. Dzisiaj o g: 15.00 Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym i msza św.

3. We wtorek Uroczystość Św. Józefa – Oblubieńca NMP – dzień modlitwy za Kościół, rodziny, robotników, rzemieślników, ojców i mężów. Na mszy św. wręczenie książeczek dzieciom z kl 3 – zapraszam szczególnie tatusiów dzieci.

4. We wtorek Nowenna do MB Niegłowickiej.

5. W środę na mszy św. wręczenie krzyży Kandydatom do bierzmowania z kl 8 – proszę o obecność i zapraszam rodziców – po mszy spotkanie z Ks. Dziekanem i Delegatem Ks. Biskupa.

6. W czwartek Wspólnota Intronizacji NSPJ zaprasza na adorację od g: 17.00

7. W piątek Droga Krzyżowa o g: 18.00 i msza św.

8. W przyszła niedzielę – Niedziela Palmowa – poświęcenie palm na każdej mszy św. – na sumie procesja z palmami.

9. W przyszłą niedzielę Gorzkie Żale o g: 15.00 i msza św.

10. W przyszłą Niedzielę Palmową odbędzie się Parafialna Droga Krzyżowa od g: 18.00 – wyruszymy z Kościoła – ul. Równia – droga na Łąkach – Dom Ludowy Niegłowice – przez las – Brzeziny – cmentarz – Kościół. Po powrocie przy Krzyżu Misyjnym odśpiewamy Apel Jasnogórski. Proszę Druhów Strażaków o zabezpieczenie naszej trasy.

11. Dziękuję za wpłaty na media dokonane w kopertach i na konto. Wpłaciło 315 rodzin. Bóg zapłać! Proszę Rodziny, które nie wpłaciły jeszcze – o wpłaty na ogrzewanie i energię kościoła – 100 zł.

12. Dziękuję za sprzątanie kościoła w mijającym tygodniu i ofiarę 120 zł. Bóg zapłać! Na ten tydzień sprzątanie powierzamy mieszkańcom Łazy Dębowieckie 157 i Niegłowice 150

Prasa katolicka : Niedziela i Gość Niedzielny na stoliku

ks. Leszek Saczek