OGŁOSZENIA PARAFIALNE 5. 05. 2024
6 Niedziela Wielkanocna

1. Dzisiaj zmiana tajemnic różańcowych na mszy św. o g: 8.00 i składka na WSD Rzeszów.

2. W poniedziałek Święto Św. Apostołów Filipa i Jakuba.

3. W poniedziałek, wtorek i środę wypadają Dni Krzyżowe czyli dni modlitw o urodzaje. W tych dniach będą procesje do kapliczek o błogosławieństwo Boże w pracy i urodzaje.

4. W środę Uroczystość Św. Stanisława BM – Patrona Polski.

5. W środę po mszy św. spotkanie Rodziców pierwszokomunijnych dzieci.

6. W czwartek Wspólnota Intronizacyjna NSPJ zaprasza na adoracje od g: 17.00

7. W piątek rozpocznie się Nowenna przed Zesłaniem Ducha Świętego.

8. W sobotę 11.05 w Sokołowie Małopolskim Biskup Rzeszowski udzieli święceń diakonatu 5 alumnom z WSD Rzeszów – msza św. o g: 10.00 – obejmijmy modlitwa nowych diakonów.

9. Za tydzień 12.05 Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego.

10. W dniu 19.05 odbędzie się do Sanktuarium MB Saletyńskiej w Dębowcu VII Diecezjalna Pielgrzymka Strażaków – afisz.

11. Dziękuję za wpłaty na media. Wpłaciło 334 rodziny. Bóg zapłać! Proszę Rodziny, które nie wpłaciły jeszcze – o wpłaty – 100 zł.

12. Dziękuję za sprzątanie kościoła w mijającym tygodniu i ofiarę 90zł. Bóg zapłać! Na ten tydzień sprzątanie powierzamy mieszkańcom ul. Wiejska 7, Brzyście 35, Wiejska 3W i 3 H

Prasa katolicka: Niedziela i Gość Niedzielny na stoliku

ks. Leszek Saczek