11. czerwca, 2020Parafia, Wydarzenia Możliwość komentowania Boże Ciało 2020 została wyłączona

Dzisiaj Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Pana Jezusa nazywane potocznie Bożym Ciałem.
W tym roku uroczystość miała nieco inny przebieg, ponieważ nie było zalecane prowadzenie procesji po ulicach. Uroczysta Msza święta rozpoczęła się o godz. 10.30, którą sprawował proboszcz ks. Leszek Saczek. Następnie procesja wyruszyła do czterech ołtarzy.

Ołtarze w tym roku wykonali: Rodzice dzieci I Komunijnych, Rodzice i młodzież z kl 8 przygotowująca się do bierzmowania, OSP Jasło – Niegłowice oraz Parafialny Zespół Caritas.

Składamy serdeczne słowa podziękowania za danie świadectwa wiary w czasie Procesji Bożego Ciała, którą przeszliśmy wokół naszego kościoła. Bóg zapłać!