1. października, 2012Wydarzenia Możliwość komentowania Odmawiajmy Różaniec została wyłączona

W poniedziałek 1 października br. rozpoczynamy odmawianie Różańca św. Codziennie spotykać się będziemy w kościele na tej przepięknej modlitwie omadlając najważniejsze intencje świata i Kościoła.

Dlatego też w dniu dzisiejszym, na mszy św. o godz. 17.00 w naszej parafii, dzieci klasy II przygotowujące się do dnia I Komunii Świętej otrzymały różańce, które poświęcił ks.Tadeusz.

Zachęcamy wszystkich rodziców wraz z dziećmi do włączenia się do tej modlitwy. Pozwala ona na uzyskanie właściwej relacji w stosunku do dziecka, na okazanie prawdziwej miłości, a przede wszystkim uprasza szczególną opiekę Maryi nad naszymi rodzinami.

(kp)