23. Sierpień, 2015Parafia, Wydarzenia Możliwość komentowania Odpust Parafialny 22 sierpnia 2015 została wyłączona

IMG_2597 (Kopiowanie)

Dnia 22 sierpnia 2015 r. w naszej parafii odbył się odpust ku czci naszej Patronki Matki Bożej Królowej Świata. Uroczystej Mszy św., która rozpoczęła się o godz. 10.30, przewodniczył i Słowo Boże wygłosił, ks. Krzysztof Wymazała – proboszcz z Bączalu, w asyście księży : ks. Pawła Raczyńskiego – kustosza dębowieckiej bazyliki, oraz ks. Leszka Saczka – proboszcza naszej parafii. Na zakończenie uroczystości odpustowych odbyła się procesja wokół naszego kościoła. Kończąc Mszę św. ks. proboszcz Leszek – podziękował przybyłym kapłanom, parafianom oraz przybyłym gościom .

 

 


Dziękuje wszystkim parafianom za piękne przeżywanie Uroczystości odpustowych. Dziękuję Paniom z Caritas za prace gospodarcze przy kościele i plebani, Paniom za przygotowanie posiłku dla kapłanów, Pani Marcie i Panu Rafałowi za posługę organistowską, Paniom śpiewającym i Kindze, Panu Kościelnemu i LSO , Państwu Rzońcom za wieniec i Paniom niosącym go, Paniom i Panom za podjęcie feretronów i figurek oraz baldachimu, Dzieciom za sypanie kwiatów i dzwonienie i ich Rodzicom, Panu Krzysztofowi za obsługę fotograficzną i opracowanie medialne na stronie internetowej naszej parafii , Paniom za wiktuały do kuchni.

Ks.Leszek Saczek

 

 

/kp/

Archiwum