22. Sierpień, 2019Parafia, Wydarzenia Możliwość komentowania Odpust parafialny 22 sierpnia 2019 została wyłączona

Przeżywaliśmy dzisiaj w naszej parafii odpust ku czci Matki Bożej Królowej Świata. Mszy świętej odpustowej przewodniczył i homilię wygłosił  ks. Ryszard Miśniak – proboszcz z parafii Miłosierdzia Bożego w Jaśle. W koncelebrze brali udział  ks. Paweł Raczyński – kustosz Bazyliki Mniejszej z Dębowca oraz nasz proboszcz ks. Leszek Saczek.

Dzień odpustu jest szczególnym czasem modlitwy za całą wspólnotę parafialną. Jest również okazją, aby przywołać w modlitewnej pamięci wszystkich, którzy wybudowali ten kościół i o niego stale się troszczą, by był godnym miejscem dla Boga i modlących się w nim ludzi.

Dziękujemy wszystkich Parafianom i  Gościom za wspólną modlitwę. Szczęść Boże!

Relacja wideo

kp

Archiwum