16. lipca, 2013Wydarzenia Możliwość komentowania Parafia gościła ks.neoprezbitera Pawła Pietraszka została wyłączona

W pierwszej połowie lipca 2013 r. gościł w naszej parafii ks. neoprezbiter Paweł Pietraszek, który sprawował funkcję ”gospodarza parafii”.

ks.Paweł Pietraszek

Ks. Paweł pochodzi z parafii pw. św. Huberta w Miłocinie. 18 maja 2013 r. przyjął święcenia kapłańskie z rąk bp Kazimierza Górnego, ordynariusza rzeszowskiego w katedrze rzeszowskiej .

Motto ks. Pawła : „Wybrałem sobie tego człowieka za narzędzie. On zaniesie imię moje do pogan i królów, i do synów Izraela” (Dz 9, 15)

Ks. Pawle dziękujemy za codzienną posługę w naszej parafii, za pouczające kazania, oraz za uśmiech na twarzy, który towarzyszył codziennie. Życzymy Ci wielu łask Bożych i wytrwania w powołaniu, oraz żebyś był żywym świadectwem nauki Chrystusa. Obiecujemy modlić się za Ciebie w naszych codziennych modlitwach.

Szczęść Boże!