1. września, 2014Parafia, Wydarzenia Możliwość komentowania Rozpoczynamy nowy Rok Szkolny została wyłączona

IMG_7281 [800x600]

Rozpoczął się nowy rok szkolny. W czasie Mszy św. o godz.8.00 w obecności licznie zgromadzonych dzieci , młodzieży, nauczycieli, rodziców oraz dziadków dziękowaliśmy za dobrze przeżyte wakacje ,oraz modliliśmy się o siłę, zdrowie, oraz wytrwanie dla wszystkich uczniów w Nowym Roku Szkolnym. Mszę św. sprawował proboszcz ks. Leszek Saczek po ,której poczet sztandarowy wraz z przybyłymi udał się do szkoły. Dzisiaj również przypada 75 rocznica wybuchu II wojny światowej. Pamiętajmy w naszych modlitwach o wszystkich ofiarach, które poległy podczas II wojny światowej w obronie naszej Ojczyzny.