1. kwietnia, 2013Wydarzenia Możliwość komentowania Wielka Niedziela została wyłączona

O świcie 31 kwietnia w Niedzielę Zmartwychwstania Pańskiego bardzo licznie zgromadziliśmy się w naszej świątyni na uroczystą poranną Mszę św.

alleluja_baner

Niestety ze względu na niską temperaturę i deszcz nie odbyła się procesja lecz modliliśmy się wszyscy wewnątrz Kościoła przed Najświętszym  Sakramentem , następnie odbyła się uroczysta Msza święta, której przewodniczył proboszcz ks. Tadeusz Mieleszko. Uroczystość uświetnili swoją obecnością: strażacy, którzy pełnili wartę przy Bożym Grobie, oraz schola, która modliła się w piękny sposób jakim jest śpiew nie tylko w Niedzielę, ale przez cały okres Triduum Paschalnego. Dziękujemy wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób przyczynili się do przygotowania Świąt Wielkanocnych w naszym Kościele.

Relacja video