22. Sierpień, 2017Parafia, Wydarzenia Możliwość komentowania Odpust Parafialny 2017 została wyłączona

Przeżywamy dziś parafialny odpust. Uroczystość naszej Patronki Matki Bożej Królowej Świata i rocznicę konsekracji naszego kościoła.

Przez Jej orędownictwo prosimy o potrzebne łaski i Bożą opiekę dla naszej parafii, dla wszystkich ofiarodawców i darczyńców oraz modlących się w naszym kościele. Niech Maryja, nasza Patronka, dla każdego z nas będzie najlepszą Matką i Orędowniczką.

Uroczystą sumę odpustową o g. 18.00 odprawiał Ks. Mateusz Kowalski w asyście o. Andrzeja Zająca, proboszcza ks. Leszka Saczka i diakona Damiana Sączaby. Na zakończenie Mszy św. odbyła się uroczysta procesja wokół naszego kościoła.

Bóg zapłać dla tych, którzy przyczynili się w jakikolwiek sposób do organizacji dzisiejszej uroczystości oraz podziękowania dla parafian i przybyłych gości. Szczęść Boże!

 

Relacja wideo

/kp/

Archiwum