24. kwietnia, 2024Parafia, Wydarzenia Możliwość komentowania Wizytacja kanoniczna ks .Bp Edwarda Białogłowskiego została wyłączona

W dniu 22 kwietnia 2024 r. Biskup Edward Białogłowski dokonał wizytacji kanonicznej parafii pw. św. Matki Bożej Królowej Świata w Jaśle – Niegłowicach. Ks. Biskup miał okazję poznania wspólnoty parafialnej i spotkania się ze społecznością szkolną, odwiedził osobę chorą, oraz ks. Kanonika Stanisława Rębisza.

Zwieńczeniem dnia była Msza św. celebrowana przez Jego Ekscelencję z udzieleniem sakramentu Bierzmowania czternastu młodym osobom z naszej parafii. Młodzież przygotowała czytania mszalne, modlitwę wiernych oraz procesję z darami. Uczniów do tej uroczystości przygotowywał proboszcz ks. Leszek Saczek

Serdecznie dziękujemy księdzu Biskupowi za ten czas łaski. Pragniemy zapewnić o naszej modlitewnej pamięci.

 

Archiwum