28. lutego, 2014Wydarzenia Możliwość komentowania 20 rocznica śmierci śp.ks Alfreda Solarskiego została wyłączona

ks. solarskialfred

W sobotę 1 marca przypada 20 rocznica śmierci długoletniego proboszcza naszej parafii ks. Alfreda Solarskiego. Msza św. w Jego intencji  zostanie odprawiona w niedzielę 2 marca na sumie o godz. 10.30. Na wszystkich Mszach św. w niedzielę zostanie wyświetlony film o ks. Alfredzie przygotowany przez naszą redakcję, który będzie można również oglądać już od niedzieli na naszej stronie internetowej. Polecamy także filmy z Jubileuszu 50 – lecia kapłaństwa, oraz z pogrzebu ks. Alfreda Solarskiego, które zostały scyfryzowane na tą okazję.

… ” to jest właśnie taka moja, nasza wielka    rodzina parafialna ”…

ks. Alfred Solarski

Film z Jubileuszu 50-lecia kapłaństwa ks. Alfreda Solarskiego 23 maja 1993

Film z pogrzebu ks. Alfreda Solarskiego 3 marca 1994

Podziękowania dla państwa Tutaj za udostępnienie materiałów VHS.