28. czerwca, 2015Parafia, Wydarzenia Możliwość komentowania 25 lecie kapłaństwa księdza Leszka Saczka została wyłączona

Dzisiejsza niedziela była szczególnym dniem. Ksiądz Proboszcz naszej parafii ks. Leszek Saczek obchodził jubileusz 25-lecia kapłaństwa. Z tej okazji o godzinie 11.00, Jubilat sprawował dziękczynną Eucharystię. Jeszcze przed rozpoczęciem Mszy ks. Leszek przyjął życzenia od działających w parafii wspólnot oraz dzieci ze szkoły i parafian.

IMG_1791 [800x600]

Błogosławiony bądź Boże, który jesteś Miłością, bo w swoim wiernym miłosierdziu obdarzyłeś ks. Leszka łaską sakramentalnego kapłaństwa. Dziękujemy Ci za wszystkie udzielane mu dary i za dary, które za jego pośrednictwem rozdajesz nam

Drogi ks. Leszku, na kolejne lata posługi  pragniemy życzyć Ci, by Boża miłość i błogosławieństwo zawsze i wszędzie Cię ogarniała, by Chrystusowy pokój gościł w sercu, i aby towarzyszyli Ci przyjaciele, z którymi łatwiej znieść trudy i dzielić radości życia.  Serdeczne życzymy: dobrego zdrowia, długich lat życia oraz sił do kontynuacji misji kapłańskiej,  radości oraz zadowolenia z poczucia dobrze wypełnionej misji życiowej. Szczęść Boże!