27. marca, 2014Wydarzenia Możliwość komentowania Bądź pozdrowiony Gościu Nasz została wyłączona

27 marca 2014 roku  w ramach  prowadzonej wizytacji  Parafii naszą szkołę odwiedził niecodzienny gość ks. biskup Jan Wątroba.

IMG_4547 [800x600]

Dostojnego gościa uczniowie powitali radosną pieśnią: ”Bądź pozdrowiony gościu nasz”. Przybyłych gości powitała dyrektor szkoły Teresa Ciejka. W imieniu  organu prowadzącego szkołę głos zabrała pani Zofia Bemben, która przybliżyła historię Naszej Szkoły. W imieniu rodziców ks. biskupa powitali przedstawiciele Rady Rodziców: p.Maciej Jagielski i p.Urszula Niebieszczańska.

Następnie odbyła się krótka część artystyczna przygotowana przez panią Anetę Banaś i uczniów klasy III, którzy w montażu słowno – muzycznym udowodnili, że „każdy świętym może być”. Na zakończenie spotkania nasz gość w swoim przemówieniu podziękował wszystkim pracownikom za ich trud i poświęcenie, jakie wkładają w wygląd szkoły i wychowanie młodego pokolenia. Pomodlił się wraz uczestnikami uroczystości w intencji całej społeczności szkolnej i udzielił pasterskiego błogosławieństwa. Na długo zapamiętamy słowa, które skierował do nas ks. biskup.Ten dzień jeszcze długo będziemy wspominać…..

 

Relacja wideo

Wszystkie relacje wideo z Wizytacji kanonicznej – polecamy

/ab&kp/

Archiwum