31. grudnia, 2014Parafia, Wydarzenia Możliwość komentowania Bogu niech będą dzięki za rok 2014 została wyłączona

zegar-nowy-rok

Dzisiaj o godz.15 odbyła się Msza św. połączona z nabożeństwem dziękczynno – przebłagalnym. Dziękowaliśmy Bogu za wszelkie dobro, które stało się naszym udziałem w mijającym roku i przepraszaliśmy za popełnione zło, błędy, niewierności. W modlitwie ogarnęliśmy nasze rodziny, wspólnotę parafialną i całą naszą Ojczyznę. Mszy św. przewodniczył proboszcz ks.Leszek Saczek w asyście ks.kanonika Stanisława Rembisza.Wiele doznałem w życiu: życzliwości i nieżyczliwości…
miłości i nienawiści… wdzięczności i niewdzięczności…
Obym tylko nie zmarnował danego mi czasu i mógł wejść kiedyś z radością w sercu do Domu Ojca…


 

Relacja wideo z kamery internetowej

/kp/

Archiwum