30. maja, 2024Parafia, Wydarzenia Możliwość komentowania Boże Ciało 2024 została wyłączona

Uroczystość Bożego Ciała to najważniejsze Eucharystyczne święto w roku. Dziękujemy Bogu za bezcenny pokarm na drodze do wieczności – Eucharystię – czyli jego prawdziwe Ciało i Krew.

Główna uroczystość odbyła się o godzinie 9.00 której przewodniczył ksiądz Proboszcz Leszek Saczek. Po Mszy Świętej wyruszyła Procesja Eucharystyczna do czterech ołtarzy.

Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do uświetnienia Uroczystości Bożego Ciała. Szczególnie dziękujemy tym, którzy pracowali przy budowie ołtarzy, pięknie je przystroili. Bóg zapłać wszystkim, którzy udekorowali swoje domy na trasie procesji, jak również wszystkim za pobożny udział w procesji, dając wyraz swojej wiary w Chrystusa Eucharystycznego.

Archiwum