3. czerwca, 2021Parafia, Wydarzenia Możliwość komentowania Boże Ciało 3 czerwca 2021 została wyłączona

Jak co roku w Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa‎ o godz. 10.30 odbyła się Msza św. którą celebrował ks. proboszcz Leszek Saczek, a następnie wokół naszego kościoła przeszła uroczysta procesja do czterech ołtarzy.

Dziękujemy wszystkim parafianom oraz gościom za udział w procesji. Ołtarze w tym roku wykonali: Rodzice dzieci I komunijnych, Rodzice i młodzież bierzmowana, OSP Jasło – Niegłowice oraz Parafialny Zespół Caritas. Bóg zapłać!

Serdeczne podziękowania składamy wszystkim, którzy przyczynili się do dobrego i pięknego przeżycia Uroczystości Bożego Ciała. Niech Bóg Wam błogosławi za okazane dobro.

Oto kilka zdjęć z naszej parafialnej uroczystości:

Relacja wideo

Archiwum