27. marca, 2015Parafia, Wydarzenia Możliwość komentowania Droga Krzyżowa została wyłączona

droga-krzyzowa-2015-03-27

W piątek 27 marca mogliśmy przeżyć wspólnie Nabożeństwo Drogi Krzyżowej. O godz. 16.30 pod przewodnictwem proboszcza ks.Leszka wyruszyliśmy spod Domu Ludowego. Następnie krocząc przez: górkę, cmentarz, aż po kościół rozważaliśmy poszczególne stacje drogi krzyżowej, które prowadzone były przez Panie Krystynę i Dorotę z parafialnego Koła Caritas. Krzyż został niesiony przez tatusiów,mamusie,dzieci,dziadków,babcie,młodzież oraz ministrantów. Przez całą Drogę Krzyżową śpiew prowadził nasz  organista Pan Maksymilian. Jest to wyjątkowy czas dla wspólnoty Parafialnej, kiedy parafianie modlą się, wyśpiewują pieśni ku czci Męki Pańskiej podążając za znakiem Krzyża – znakiem naszego Odkupienia. Dziękujemy wszystkim pątnikom za to świadectwo wiary i za uczestnictwo w tegorocznej Drodze Krzyżowej. Zapraszamy za rok.

 

/kp/

Archiwum