10. kwietnia, 2022Parafia, Wydarzenia Możliwość komentowania Droga Krzyżowa w plenerze została wyłączona

W Niedzielę Palmową 10 kwietnia 2022 r., odbyła się w naszej parafii Droga Krzyżowa w plenerze.

Symbolem podążania za Chrystusem w Jego męce było dźwiganie dużego drewnianego krzyża przez różne grupy osób – od lektorów, ministrantów, przez ojców, matki, dziadków, młodzież i dzieci.

Idąc Drogą Krzyżową, człowiek uświadamia sobie, za jak wielką cenę został odkupiony i jak wielką miłością obdarzył ludzi Bóg w Jezusie Chrystusie. W swoim życiu każdy przeżywa jakieś upadki, osamotnienie, cierpienie i ból, ale nigdy nie jest sam, gdyż może łączyć swoje doświadczenie z Chrystusem i z Jego Drogą Krzyżową. Z Jego Drogi Krzyżowej mamy czerpać siły na każdy dzień naszego dążenia do celu, jakim jest zbawienie – szczęście wieczne!

Archiwum