15. sierpnia, 2016Parafia, Wydarzenia Możliwość komentowania Dziękczynienie za zebrane plony została wyłączona

W poniedziałek, 15 sierpnia 2016 r. przeżyliśmy w naszej Parafii Dziękczynienie za tegoroczne zbiory – Dożynki. W naszej parafii w tym roku został wykonany wieniec dożynkowy już po raz kolejny przez rodzinę Rzońców. Piękny i okazały wieniec dożynkowy niosły Jolanta Frączek, Urszula Baran, Grażyna Stój i  Renata Kiełtyka, a starostami byli Krystyna i Józef Rzońca.Uroczysta Msza św. odprawiona została przez proboszcza ks. Leszka Saczka.

 

Błogosławiony jesteś, Panie, Boże wszechświata,

bo dzięki Twojej hojności otrzymaliśmy chleb, owoc ziemi oraz pracy rąk ludzkich, który tobie ofiarujemy, aby stał się dla nas chlebem życia

Uczestnicząc we Mszy św. dożynkowej, dziękowaliśmy Bogu za to, co już od Niego otrzymaliśmy, modliliśmy się o dalsze błogosławieństwa i prosiliśmy Boga by łaską nagradzał wszystkich pracujących na roli.

 


 

Relacja wideo


/kp/

Archiwum