7. Listopad, 2020Parafia, Wydarzenia Możliwość komentowania Dziękujemy Panu Kościelnemu Józefowi została wyłączona

W naszym kościele oprócz Kapłana, spotkać można było codziennie jeszcze jednego pana. Któremu nie straszne były nawałnice, upały, mrozy, zaspy i śnieżyce. On na własnych nogach  lub motorkiem drogą swą podążał, i się nie spóźnił, zawsze na czas zdążał.

Nasz kościelny, pan Józef Potrawski podjął decyzję o rezygnacji z pełnionej funkcji w naszej parafii. Swym dobrym słowem, dowcipem i niezwykłą pokorą pokazywał nam jak można być w małych rzeczach niezwykle sumiennym.

Dziękujemy Panu Józefowi Potrawskiemu oraz Jego najbliższym za 17 letnią posługę w naszej Parafialnej Wspólnocie na stanowisku Kościelnego. Bardzo dziękujemy za tę posługę pełną oddania, zaangażowania, troskę, za pracę włożoną w świątyni. Pan Józef to osoba nieodłącznie związaną z naszą parafią towarzyszył nam wszystkim w najważniejszych momentach naszego życia – tych radosnych i smutnych. Pan Józef troszczył się o każdy szczegół, wiedział gdzie znajduje się najdrobniejsza rzecz, która w danej chwili była potrzebna . To człowiek, który z pasją i oddaniem podchodził do tego co robił . Zaangażowany ponad wszystko w swoją posługę . Niech dobry Bóg błogosławi Panu oraz najbliższym, obdarza obficie wszelkimi łaskami za wszelkie dobro, obficie darzy zdrowiem i swym błogosławieństwem.

Życzymy Tobie Panie Józefie oraz Twym najbliższym wielu łask Bożych w codziennym życiu i opieki Matki Bożej.

Szczęść Boże!

Archiwum