19. stycznia, 2014Wydarzenia Możliwość komentowania Koncert kolęd w naszej parafii została wyłączona

19 stycznia 2014 roku, w Święto Patrona Diecezji Rzeszowskiej św. J.S. Pelczara w naszym kościele odbył się koncert kolęd tradycyjnych i bożonarodzeniowych poprzedzony Mszą św. Wykonawcą była Miejsko Kolejowa Orkiestra Dęta z Jasła pod dyrygenturą Pana Ireneusza Fatygi. W wykonaniu Orkiestry  można było usłyszeć tradycyjne kolędy, takie jak „Cicha Noc”, „Dzisiaj w Betlejem”, „Przybieżeli do Betlejem”, czy „Gdy się Chrystus  rodzi” oraz współczesne „Jingle bells”.

IMG_3343 [800x600]

Msza św. oraz koncert kolęd  niewątpliwie dla wielu parafian, oraz gości był prawdziwą ucztą duchową  zarówno w sferze religijnej i artystycznej. Szczęść Boże!

Relacja video