31. grudnia, 2016Parafia, Wydarzenia Możliwość komentowania Msza św. na zakończenie roku kalendarzowego 2016 została wyłączona

Ostatni dzień roku kalendarzowego to okazja do refleksji nad tym, co się w tym czasie wydarzyło, ale także czas na to, aby podziękować Panu Bogu za każdą chwilę mijającego roku, za Jego opiekę nad nami, za ludzi, których spotkaliśmy, i za to, co dane nam było w tym roku przeżyć – osobiście, a także we wspólnocie rodzinnej, zawodowej i parafialnej.

Mszę św. na zakończenie roku w naszej świątyni odprawiali ks.Leszek Saczek, ks.Stanisław Rębisz i ks.Damian Wyżkiewicz.

Życzymy Wam, Kochani Parafianie, a także sobie, by nadchodzący Nowy Rok 2017 był dla nas wszystkich czasem umocnienia duchowej świątyni naszego serca oraz materialnej świątyni naszej parafialnej rodziny.

Szczęść Boże!


 

Relacja wideo

/kp/

Archiwum