22. sierpnia, 2014Parafia, Wydarzenia Możliwość komentowania Odpust Parafialny 22 sierpnia 2014 została wyłączona

IMG_7016 [800x600]

22 sierpnia 2014 r. odbył się odpust parafialny ku czci Matki Bożej Królowej Świata Patronki naszej Parafii. Sumie odpustowej o godz. 17.00 przewodniczył ks. Zbigniew Pałka, obecny proboszcz naszych sąsiadów parafii Miłosierdzia Bożego ,który wygłosił również homilię. Na końcu Mszy Świętej, wierni odmówili litanie do Matki Bożej, oraz uczestniczyli wraz z przybyłymi kapłanami w procesji eucharystycznej tradycyjną już trasą.

Dziękujemy wszystkim przybyłym kapłanom, gościom oraz parafianom za obecność i modlitwę w Patronalnym dniu naszej Parafii. Bóg zapłać dla tych ,którzy w jakikolwiek sposób przyczynili się do uświetnienia dzisiejszej uroczystości. Szczęść Boże!

Jedni zwą Cię Pani Górecka inni Częstochowska ,
jeszcze inni Zwierciadło Sprawiedliwości.
Panno Pszeniczna, Zielonooka ,
Patrząca z miłością , przyczyno naszej radości módl się za nami
Chociaż wiele nosisz imion jesteś tylko Jedna,
Twoje dobre Oczy patrzą na świat,
chociaż czasem zapłakane, lecz zawsze kochające
– Matko – prowadź nas
 


Relacja wideo

/kp/

Archiwum