22. sierpnia, 2021Parafia, Wydarzenia Możliwość komentowania Odpust parafialny 22 sierpnia 2021 została wyłączona

 

W dniu 22 sierpnia 2021 przeżywaliśmy Uroczystości Odpustowe w naszej Parafii.

Dziękowaliśmy Matce Bożej Królowej Świata, Patronce naszej Parafii za opiekę, a podczas Mszy Świętej o godz. 11:00, której przewodniczył O. Stanisław Kiełbasa CSsR w koncelebrze z ks. proboszczem Leszkiem Saczkiem i O. Piotrem Komisarzem z Dębowieckiej Bazyliki naszą modlitwą otaczaliśmy całą wspólnotę parafialną. We mszy uczestniczyli również księża z dekanatu.

Odpust zakończyła procesja eucharystyczna wokół świątyni.

Wyrażamy wdzięczność Bogu za cały ten czas modlitwy. Dziękujemy także Wam wszystkim, którzy przyczynili się do przygotowania i dobrego przeżycia Odpustu.

 
Relacja wideo

Archiwum