3. kwietnia, 2023Wydarzenia Możliwość komentowania Parafialna Droga Krzyżowa z Janem Pawłem II została wyłączona

W Niedzielę Palmową 2 kwietnia 2023 r. odbyła się Droga Krzyżowa ulicami naszej parafii .
W tym roku przybrała ona szczególną formę. 

Licznie zgromadzeni parafianie i goście nie tylko mogli rozważać wydarzenia związane z Męką Chrystusa, ale także oddać hołd św. Janowi Pawłowi II. Nasze nabożeństwo było wyrazem solidarności i świadectwa przywiązania do papieża Polaka.
 

Panie, Jezu Chryste, który pozwoliłeś, aby chwała Twojego Krzyża zajaśniała w życiu i śmierci Papieża Jana Pawła II, spraw, abyśmy i my jak on umieli przyjmować krzyże i cierpienia i nie lękali się kroczyć drogą do świętości, kierując się znakami i słowami, które on nam pozostawił, a w chwili śmierci mogli powtórzyć za nim: Totus Tuus. Amen

Przy dźwięku dzwonów wydarzenie zakończyło się Apelem Maryjnym przy krzyżu misyjnym.

Serdecznie dziękujemy wszystkim którzy mimo deszczu i chłodu uczestniczyli w Drodze Krzyżowej.
Daliśmy radę!!!
 

Archiwum