25. grudnia, 2012Wydarzenia Możliwość komentowania Pasterka 2012 została wyłączona

W Wigilię 24 grudnia  2012 o godz. 24.00 w blasku dekoracji świątecznej w naszej parafii rozpoczął się Święty czas Bożego Narodzenia, który zapoczątkowała msza święta zwana Pasterką odprawioną przez ks. Tadeusza Mieleszko – proboszcza parafii Niegłowice w asyście naszych lektorów, ministrantów i scholi.

Na uroczystej mszy zgromadzili się licznie nasi parafianie, oraz goście, którzy odwiedzili  nasze rodziny. Wszyscy przybyli, by powitać Nowonarodzone Dzieciątko Jezus i oddać Mu chwałę. Na koniec liturgii ks. Tadeusz życzył wszystkim zgromadzonym w kościele, a po raz pierwszy również i tym, którzy łączyli się na żywo z nami drogą internetową, dużo zdrowia, błogosławieństwa Bożego na nadchodzące Święta Bożego Narodzenia.


Zobacz relację video(kp)

Archiwum