28. maja, 2013Wydarzenia Możliwość komentowania Pierwsza Komunia Święta 26 maja 2013 została wyłączona

Pierwsza Komunia Święta 26 maja 2013

Dnia 26 maja 2013 r. nasza parafia  przeżywała piękną uroczystość. 16 dzieci klasy II przystąpiła pierwszy raz do Komunii  świętej. W tej uroczystej chwili towarzyszyli im rodzice, chrzestni, rodzina, oraz wielu gości. Mszę św. poprzedziło powitanie dzieci i ich rodziców oraz błogosławieństwo udzielone dzieciom przez rodziców. Uroczystość zaczęła się o godz. 10.30, której przewodniczył ks. proboszcz Tadeusz Mieleszko ,oraz ks. kanonik Stanisław Rembisz . Liturgię Słowa przygotowały dzieci, które czytały i śpiewały wyuczone teksty. Na koniec jeszcze każde dziecko otrzymało chlebek, obrazek i Pismo Święte. I tak zakończyła się uroczysta liturgia. Po, której wszystkie dzieci z Ks.Tadeuszem i Ks. Stanisławem oraz z panią wychowawczynią Anetą Banaś pozowały do pamiątkowej fotografii…

Pierwsza Komunia Święta 26 maja 2013

Zobacz relację video

/kp/

Archiwum