29. maja, 2022Parafia, Wydarzenia Możliwość komentowania Pierwsza Komunia Święta 29 maja 2022 została wyłączona

W niedzielę, 29 maja 2022 r., w parafii Matki Bożej Królowej Świata w Jaśle – Niegłowicach odbyło się jedno z najważniejszych wydarzeń w przeciągu roku. Grupa 12 dzieci przyjęła Sakrament Pierwszej Komunii Świętej. Piękna Msza św.,  prowadzona przez Księdza proboszcza Leszka Saczka, wielkie zaangażowanie rodziców, to wszystko sprawiło, że ten dzień był wyjątkowy i został w pamięci nie tylko dzieci ale także parafian oraz zaproszonych gości.

Dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się w pomoc przy organizacji I Komunii. Wszystko po to, by dzieci mogły jak najlepiej przeżyć najważniejsze i pierwsze spotkanie z Chrystusem pod postacią Chleba. Dziękujemy też wszystkim, którzy całe przygotowanie wspierali modlitwą.

Kochane Dzieci! Niech to wielkie wydarzenie wyryje niezatarte piętno w Waszym życiu , abyście zawsze kochały Jezusa, jak najczęściej gościły Go w swoim sercu i były wierne Jego nauce.


 
Relacja wideo

Archiwum