30. maja, 2021Parafia, Wydarzenia Możliwość komentowania Pierwsza Komunia Święta 30 maja 2021 została wyłączona

30 maja 2021r.,  w naszym kościele parafialnym  na Mszy św. o godz. 11.00, grupa 9 dzieci  po raz pierwszy przystąpiła do Sakramentu Eucharystii. Dzień wcześniej z bijący sercem i olbrzymią tremą dzieci także po raz pierwszy uklęknęły przy kratkach konfesjonału, aby spotkać się z Bogiem, w Sakramencie Pokuty i Pojednania. Uroczystej Mszy św. przewodniczył ks. proboszcz Leszek Saczek.

Cała uroczystość przebiegła w podniosłej atmosferze pełnej uśmiechów i wzruszeń.

„Dziś dla Ciebie radość niesłychana, bo idziesz z miłością na spotkanie Pana. Pamiętaj, że on Cię zawsze usłyszy, czy modlisz się głośno, czy w głębokiej ciszy…”