23. lipca, 2013Wydarzenia Możliwość komentowania Pierwsze śluby zakonne sióstr Michalitek została wyłączona

W dniu 16 lipca 2013 r. wspólnota sióstr michalitek przeżywała uroczystość pierwszych ślubów zakonnych, które odbyły się w kaplicy Domu Macierzystego sióstr michalitek w Miejscu Piastowym. Dwie siostry : Agnieszka Mastej pochodząca z naszej parafii i Ewa Sekita składały profesję podczas Mszy św. Na uroczystości obecne były siostry oraz bracia zakonni, księża, rodziny i znajomi składających śluby…

s. Agnieszka Mastej

Życzymy siostrom wierności i codziennej ufności, oraz wiele błogosławieństwa Bożego i łask potrzebnych do wypełniania powołania. Szczęść Wam Boże!

Czytaj więcej na stronie s. Michalitek

Dziękuję rodzinie Mastejów za udostępnienie zdjęć z uroczystości.

/kp/

Archiwum