2. września, 2013Wydarzenia Możliwość komentowania Piesza Pielgrzymka do Dębowca 1 września 2013 została wyłączona

1 września 2013 r. tradycyjnie już w pierwszą niedzielę miesiąca w pieszej pielgrzymce podążaliśmy już po raz kolejny do Płaczącej Pani z La Salette w Dębowcu .

IMG_2064 [HDTV (720)]

Utrudzeni mimo padającego deszczu, ale radośni i ze śpiewem oraz modlitwą przybyliśmy na Mszę św. o godz. 15.00. Eucharystię sprawowali : ks. Tadeusz Mieleszko, o. Franciszek Stopkowicz i MS. Roman Grądalski.  Po Mszy św. odbyła się ”Droga Krzyżowa” oraz indywidualna modlitwa przed figurą Matki Bożej Płaczącej. W tym roku pielgrzymka liczyła troszeczkę mniej osób , ale miejmy nadzieję że w przyszłym roku  to nadrobimy. Dziękujemy wszystkim parafianom oraz przybyłym gościom za udział w  wędrówce do Płaczącej Pani  w Dębowcu. Szczęść Boże!

Relacja video


/kp/

Archiwum