21. grudnia, 2014Parafia, Wydarzenia Możliwość komentowania Prezenty prosto z nieba została wyłączona

SDC16070 (Kopiowanie)

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia Parafialny Zespół Caritas dostarczał paczki świąteczne  wraz z życzeniami do osób niepełnosprawnych, oraz starszych i chorych mieszkających w naszej parafii. Odwiedzono przy tej okazji ok. 25 parafian. U każdej z odwiedzanych osób panowała bardzo miła atmosfera, można ją nazwać wręcz rodzinną. Zaskoczeniem była wizyta u pani Genowefy Myśliwiec lat 91, która to swoim poczuciem humoru i dobrą pamięcią na pożegnanie kazała pocałować się w czółko i nie zapomnieć o niej w przyszłym roku.

Dziękujemy wszystkim osobom za każde wsparcie duchowe i materialne wspierające to wspaniałe przedsięwzięcie.
 
 

Światło zgaśnie w rękach temu, kto go nie chce dać drugiemu

 

 


 

Podziękowania dla p. Krysi za udostępnione zdjęcia

/kp/

Archiwum