2. lipca, 2023Wydarzenia Możliwość komentowania Przyjęcie nowych ministrantów została wyłączona

W niedzielę 2 lipca na Mszy Świętej o godzinie 10.30 w naszej parafii miało miejsce przyjęcie do służby liturgicznej Ołtarza trzech kandydatów na ministranta. Kandydaci sumiennie uczestniczyli w przygotowaniu się do pełnienia tej posługi, zostali pouczeni o wielkiej godności ministranta i jego obowiązkach oraz potwierdzili swoją gotowość i pragnienie służenia przy ołtarzu. Z rąk księdza proboszcza Leszka Saczka otrzymali pelerynki na znak, że zostali dopuszczeni do służby ministranta. Potem nowo powołani ministranci złożyli przyrzeczenie, dziękując najpierw Jezusowi za łaskę powołania ministranckiego.

Nowo ustanowieni ministranci: Karol Zych, Jakub Kiełbasa, Wojciech Gorgosz, 

Nowym ministrantom gratulujemy przyjęcia do grona służby liturgicznej i życzymy gorliwości w posługiwaniu przy ołtarzu.

Archiwum