1. czerwca, 2014Wydarzenia Możliwość komentowania Rocznica Pierwszej Komunii Świętej została wyłączona

rocznica-1-komuni-2014

Dzisiaj w Niedzielę  Wniebowstąpienia Pańskiego 1 czerwca w naszej parafii odbyła się Uroczystość Rocznicy Pierwszej Komunii Świętej. Dzieci klasy III dziękowały Bogu Ojcu, Synowi Bożemu i Duchowi Świętemu za dary, które otrzymały. Z miłości do nich, rok temu, Pan Jezus po raz pierwszy dał im siebie pod postacią chleba. Dał im siebie, aby złączyli swoje życie z życiem Bożym. Niech ta dzisiejsza Eucharystia, w rocznicę Pierwszej Komunii Świętej, będzie przede wszystkim dziękczynieniem Bogu za pierwsze pełne uczestnictwo we Mszy świętej rok temu i za wszystkie Komunie święte w ciągu tego roku.


Chcemy prosić dziś Boga Ojca, Syna i Ducha św. aby dał nam łaskę wytrwania w wierze aż do śmierci, byśmy żyjąc każdego dnia w obecności Jezusa, stawali się coraz bardziej do Niego podobni

 Relacja wideo

/kp/

Archiwum