1. Wrzesień, 2015Parafia, Wydarzenia Możliwość komentowania Rozpoczęliśmy Nowy Rok Szkolny została wyłączona

Po sielskim leniuchowaniu i korzystaniu z uroków lata z dniem 1 września nadszedł czas na naukę. Uroczysta inauguracja roku szkolnego rozpoczęła się od mszy św. w naszym kościele parafialnym, która została odprawiona przez proboszcza ks. Leszka Saczka. Po jej zakończeniu dzieci, młodzież i nauczyciele spotkali się w świetlicy w szkolnej.

28 [800x600]

 

Szczególnie ciepło chcielibyśmy przywitać nowych uczniów naszej szkoły, którzy rozpoczęli naukę w klasie I i oddziale przedszkolnym. Mamy nadzieję, że wszystkie lata spędzone u nas będą obfitowały w zdobywanie wiedzy i życiowej mądrości szkolnej.

Dyrektor Marta Baran, Grono Pedagogiczne i pracownicy szkoły życzą wszystkim uczniom – sukcesów, dobrego wykorzystania czasu poświęconego na zdobywanie wiedzy i mile spędzonych chwil w murach naszej szkoły.

 

/kp/

Archiwum