27. grudnia, 2015Parafia, Wydarzenia Możliwość komentowania Święto Świętej Rodziny – Jezusa, Maryi i Józefa została wyłączona

Dzisiaj w liturgii Kościoła przeżywamy Święto Świętej Rodziny: Jezusa, Maryi i Józefa. Upraszamy dla naszych rodzin obfitości Bożego błogosławieństwa i opieki Matki Najświętszej. W sprawowanej na koniec Eucharystii małżonkowie odnowili swoje przyrzeczenia małżeńskie i otrzymali od proboszcza ks. Leszka Saczka materiał duszpasterski na rok 2015/2016, którego hasłem są słowa: “Nowe życie w Chrystusie” oraz “Błogosławieni miłosierni”. Rok ten bowiem łączy trzy ważne rzeczywistości: Jubileuszowy Rok 1050. rocznicy Chrztu Polski, Jubileusz Miłosierdzia oraz Światowe Dni Młodzieży.

 

program2016-810x568

Treść można pobrać na swój komputer klikając w/w broszurkę.

 

 

/kp/

Archiwum