6. stycznia, 2022Parafia, Wydarzenia Możliwość komentowania Uroczystość Objawienia Pańskiego 6 stycznia 2022 została wyłączona
Uroczystość Objawienia Pańskiego, jest Dniem Modlitwy i Pomocy Misjom. W roku 2022 obchodzony jest pod hasłem: “Z Wieczernika aż na krańce świata”. Uroczystość Objawienia Pańskiego jest też patronalnym świętem Papieskiego Dzieła Misyjnego Dzieci. Tego dnia w Polsce i na całym świecie dzieci należące do Papieskiego Dzieła Dziecięctwa Misyjnego łączą się w modlitwie. Przebrane w stroje stają się kolędnikami misyjnymi, a zebrane w czasie kolędowania ofiary przekazują swoim rówieśnikom z krajów misyjnych.
Dziękujemy Dzieciom z Parafialnego Koła Misyjnego które przedstawiły piękne Jasełka w naszym kościele.
 
W przedstawieniu jasełkowym brały udział dzieci :
Liliana Bemben, Jan Topolski, Marlena Myśliwiec, Marlena Potera, Luiza Ulaszek, Karolina Wojnarska, Antonina Wilk.

Relacja wideo

Archiwum