1. listopada, 2022Parafia, Wydarzenia Możliwość komentowania Uroczystość Wszystkich Świętych 1 listopada 2022 została wyłączona

1 listopada w Uroczystość Wszystkich Świętych, o godz. 14.00 na miejscowym cmentarzu została odprawiona Msza św., której przewodniczył ks. Władysław Depa, – proboszcz z parafii Miłosierdzia Bożego w Jaśle, a homilię wygłosił ks. Leszek Saczek – proboszcz Parafii Matki Bożej Królowej Świata. W  koncelebrze brał udział ks. Krzysztof Cieśla – katecheta z parafii Miłosierdzia Bożego.

Po Mszy św. po alejkach naszego cmentarza wyruszyła procesja by przy pięciu stacjach modlić się za wszystkich zmarłych.

Dziękujemy naszym parafianom i gościom za wspólną modlitwę na cmentarzu.

Pamiętajmy, że kwiaty i znicze to tylko namacalne symbole naszej troski, a jedynie modlitwa jest szczerym i prawdziwym wyrazem miłości i pamięci o naszych bliskich zmarłych.

Archiwum