1. listopada, 2014Parafia, Wydarzenia Możliwość komentowania Uroczystość Wszystkich Świętych została wyłączona

IMG_8316 (Kopiowanie)

1 listopada – w liturgiczną Uroczystość Wszystkich Świętych, sprawowana była Msza św. na cmentarzu parafialnym przy. ul Gajowej, a po niej odbyła się procesja podczas której odbyły się modlitwy stacyjne obejmujące wszystkie stany osób zmarłych zakończone błogosławieństwem. Eucharystii w tym roku przewodniczył proboszcz ks. Leszek Saczek z naszej parafii, a w koncelebrze brali udział  proboszcz ks. Zbigniew Pałka, ks. Eugeniusz Królik, diakon – Karol, oraz kleryk Mariusz z parafii Miłosierdzia Bożego .
 

Gdziekolwiek drodzy teraz się tułacie
oby wam wszystko się najlepiej działo
choć tutaj pustka jest po waszej stracie
to Pana Boga wola – że się stało

 

 

 
Relacja wideo

/kp/

Archiwum