1. listopada, 2018Parafia, Wydarzenia Możliwość komentowania Uroczystość Wszystkich Świętych 2018 została wyłączona

1 listopada Kościół oddaje cześć Wszystkim Świętym, którzy osiągnęli już chwałę zbawionych i wstawiają się za nami. Wpatrując się w przykład tak wielu świętych rozpalamy w sobie pragnienie osiągnięcia szczęścia wiecznego po ziemskiej pielgrzymce.

Tego dnia, jak co roku, została odprawiona Msza św. na cmentarzu parafialnym, której przewodniczył ks. Leszek Saczek. Homilię wygłosił ks. Ryszard Miśniak – proboszcz z parafii Miłosierdzia Bożego. W koncelebrze brali udział ks. Eugeniusz Królik, oo. Franciszek Stopkowicz i ks. Dawid Babicz.

Naszą modlitewną pamięcią ogarnęliśmy wszystkich zmarłych parafian, zwłaszcza spoczywających na naszym cmentarzu, prosząc  dla nich o dar wiecznego zbawienia.

 

Relacja wideo

Archiwum