1. listopada, 2012Wydarzenia Możliwość komentowania Uroczystość Wszystkich Świętych została wyłączona

Uroczystość Wszystkich Świętych obchodzona jest w Kościele katolickim 1 listopada, jest to dzień refleksji, zadumy i modlitwy wspominamy bowiem tych, którzy żyli przed nami i prowadząc życie zgodne z wolą Bożą, osiągnęli wieczną radość przebywania razem z Bogiem.

My jeszcze jesteśmy w drodze, my jeszcze dążymy do świętości, przeprośmy więc Boga za nasze grzechy, by w nas zajaśniała Jego świętość, a dzisiejsza ofiara pomnożyła chwałę mieszkańców nieba.

W naszej parafii uroczystości dnia Wszystkich Świętych odbyły się na cmentarzu  o godz. 14.00. Uroczystą Mszę Św. koncelebrowali : Ks. Eugeniusz Królik , Ks. Łukasz Chmielewski – parafia Miłosierdzia Bożego Jasło / Rafineria, oraz Ks. Tadeusz Mieleszko z naszej parafii.

 

Zobacz relację video

 

(kp)

Archiwum