6. kwietnia, 2023Parafia, Wydarzenia Możliwość komentowania Ustanowienie Kapłaństwa i Eucharystii-Życzenia dla Kapłanów została wyłączona

Wielki Czwartek to wspomnienie Ostatniej Wieczerzy Pańskiej, dzień ustanowienia sakramentów Eucharystii i Kapłaństwa. W sposób szczególny kierujemy dzisiaj nasze myśli w stronę kapłanów, przede wszystkim tych posługujących w naszej parafii, a także kapłanów Rodaków.

Czcigodni Kapłani!

Dziękujemy Wam za to, że odpowiedzieliście na głos Chrystusa i jesteście obecni pośród nas. Dziękujemy za każdą Eucharystię, spowiedź, modlitwę, za wszystkie udzielone sakramenty, dobre słowo.

Życzymy wielu życzliwych serc ludzkich, radości z pełnionej posługi kapłańskiej, mocy Ducha Świętego. Niech Najświętsza Maryja Panna otacza Was matczyną miłością i opieką, a Jezus Chrystus zawsze błogosławi w Waszym apostolskim powołaniu.

Szczęść Boże!

 

Archiwum