1. listopada, 2013Wydarzenia Możliwość komentowania Wszystkich Świętych 2013 została wyłączona
„O tych, których kochaliśmy za życia nie zapominajmy również po śmierci”

1 listopada to Uroczystość Wszystkich Świętych. Kościół wspomina w tym dniu nie tylko oficjalnie uznanych świętych, czyli beatyfikowanych i kanonizowanych, ale także wszystkich wiernych zmarłych, których życie nacechowane było świętością. W  tym dniu odwiedzamy cmentarze modląc się za naszych bliskich zmarłych, prosząc dla nich o wieczne zbawienie.

Wszystkich Świętych 2013

1 listopada 2013 r. w piękny jesienny dzień o godz. 14.00 na cmentarzu przy ul. Gajowej odbyła się  Msza Święta z okazji  Uroczystości Wszystkich Świętych. Mszę Św. koncelebrowali : Ks. Eugeniusz Królik , Ks. Łukasz Chmielewski , oraz ks. Tadeusz Mieleszko.Relacja video

/kp/

Archiwum